1 Formula

F1 – Brazil Nagydíj TV-sorozat 2018 – Forma-1

Televíziós műsorok (élőben a Sky -n és a TV8 -on) Brazil Nagydíj Interlagosban, az F1 F2018 -as világbajnokság XNUMX utolsó előtti állomásán

Il Brazil Nagydíj a interlagos - utolsó előtti szakasz F1 világ 2018 - adásba kerül útmutató su Az ég e TV8 (alul megtalálod TV idő).

A dél -amerikai verseny a legvalószínűbb, hogy elhozza a konstruktőri címet Mercedeskivéve a valószínűtlen teljesítményeket Ferrari – ez lesz a szezon utolsó versenye, amelyet közvetítenek élni e egyértelmű: a cirkusz rajongóinak kihagyhatatlan esemény.

F1 2018 Brazil Nagydíj: mire számíthatunk

Il lánc di interlagos – főhadiszállás Brazil Nagydíj egy rövid pálya (és ezért nagy a forgalom a pályán), nagyon fárasztó busz.

Itt nagyon fontos a jó kezdés – csak 2004-től napjainkig. Kimi Raikkönen (2007-ben) az első vonal elhagyása nélkül tudott nyerni – de ott eső szombatra tervezve meglepetéseket tartogathat képesítés... Az alábbiakban megtalálja a naptárat A Nagydíj, Akkor TV idő su Az ég e TV8 és a miénk előrejelzés.

F1 2018 - Interlagos, naptár és TV-műsorok a Sky-n és a TV8-on

9. november 2018, péntek

14: 00-15: 30 1. szabadedzés (Live on Sky Sport F1)

18: 00-19: 30 2. szabadedzés (Live on Sky Sport F1)

10. november 2018, szombat

15: 00-16: 00 3. szabadedzés (Live on Sky Sport F1)

18: 00-19: 00 Kvalifikáció (élőben a Sky Sport F1-en és a TV8-on)

11. november 2018, vasárnap

18:10 Gara (élőben a Sky Sport F1 -en és a TV8 -on)

F1 – 2018-es Brazil Nagydíj adatai

TESZT FELVÉTEL: Valtteri Bottas (Mercedes F1 W08 EQ Power+) – 1'08” 322-2017.

REKORD GARABAN: Max Verstappen (Red Bull RB13) – 1'11” 044 – 2017

REKORDTÁVOLSÁG: Juan Pablo Montoya (Williams FW26) - 1 óra 28 perc 01" 451 - 2004

F1 – Jóslat a 2018-es Brazil Nagydíjra

1 ° Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton nem nagy rajongó Brazil Nagydíj – csak egy győzelem (két éve) és két pole pozíció –, de nagyon vágyik arra, hogy hazahozza azt a sikert, amit adott volna Mercedes Konstruktőri cím egy versenytartalékkal.

A brit versenyzőnek (aki nemrég ötszörös világbajnok lett), aki most nyert két győzelmet győzelem nélkül, minden jogosítványa megvan ahhoz, hogy visszatérjen a diadalhoz.

2. Sebastian Vettel (Ferrari)

Sebastian Vettel a interlagos – egy olyan pálya, amelyet nagyon szeret (három győzelem, két pole pozíció és öt egymást követő év az „első ötben”) – véleményünk szerint mindent megtesz azért, hogy elhalassza a Mercedes konstruktőri világbajnokságát, de nem lesz könnyű.

A német pilóta csak egy dobogót szerzett az elmúlt három Nagydíjon, és már a következő szezonban is vezet.

3 ° Max Verstappen (Red Bull)

Max Verstappen ő az eddigi legeredményesebb versenyző (Hamilton után), mexikói sikerrel, három egyenes dobogós helyezéssel és négy első három helyezéssel az utolsó öt nagydíjon.

A holland pilóta háttértörténete Brazília? A harmadik hely két évvel ezelőtt.

Nézd: Valtteri Bottas (Mercedes)

Az elmúlt évben Valtteri Bottas meghódította interlagos pole pozíció és második helyezett, és idén jól teljesíthet.

Második útmutató Mercedes kivételes folytonosságot mutat: tíz egymást követő találat az első ötben.

Következő parancs: Mercedes

Alla Mercedes Elég lesz, ha legfeljebb 12 pontot veszít a Ferraritól, hogy vasárnap ünnepelje a konstruktőri világbajnokságot. A siker automatikusan garantálja a címet, de más kisebb helyek is elegendőek lehetnek.

Az ezüstlövők gyorsak és megbízhatóak: tíz Grand Prix egymás után, mindkét autó az első ötben. A bajnokságért már folyik a játék Brazília? Valószínűleg.