F1-es világbajnokság 2017 – Spanyol Nagydíj Barcelonában: Sky és Rai TV-műsorok – Forma-1
1 Formula

Il Spanyol Nagydíj a Barcelona - ötödik szakasz F1 világ 2017 - adásba kerül útmutató su Az ég и elhalasztva on Rai (alul megtalálod TV idő).

In Katalónia, Sebastian Vettel megpróbálja hazatérni a szezon harmadik győzelmét, hogy növelje előnyét a riválisokkal szemben (mindenekelőtt) Lewis Hamilton), és véleményünk szerint minden benne van a sikerhez.

F1 2017 – Spanyol Nagydíj Barcelonában: mire számíthatunk

Il lánc di Barcelona – főhadiszállás Spanyol Nagydíj di F1 – itt nincs titka a versenyzők számára: itt zajlik a legtöbb téli teszt. Az ibériai pályát a gyors kanyarodás jellemzi, és sok időt igényel. busz: sok boxkiállásra kell számítani.

Nehéz megjósolni, hogy ki nyeri a katalán futamot: az elmúlt tíz versenyen tíz különböző pilóta (öt különböző autót vezetve) mászott fel a dobogó tetejére. Az alábbiakban megtalálja a naptárat A Nagydíj di 1. formula, Akkor TV idő su Az ég e Rai és a miénk előrejelzés.

F1 2017 - Barcelona, ​​naptár és TV-műsorok a Rai-n és a Sky-n

12. május 2017., péntek

10: 00-11: 30 1. szabadedzés (élőben a Sky Sport F1-en, elhalasztva 14: 30-kor a Rai Sport-on)

13. május 2017., szombat

14: 00-15: 00 Kvalifikáció (élőben a Sky Sport F1-en, késve 19: 20-kor a Rai 2-n)

14. május 2017, vasárnap

14:00 Verseny (élőben a Sky Sport F1 -en, 21:05 késés a Rai 2 -en)

1. Sebastian Vettel (Ferrari)

Sebastian Vettel sorozatban öt dobogóról tért vissza: meg akarja tartani a csúcsot F1 világ 2017 és használhat egyet Ferrari gyors és kiegyensúlyozott.

Német sofőr háttér Spanyol Nagydíj? Egy győzelem, összesen négy dobogó (ebből két harmadik hely az utolsó két kiadásban) és nulla pólus.

2 ° Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton in Spanyolország egy győzelmet, két pole pozíciót és négy dobogót szerzett. Mivel azért működik Mercedesráadásul mindig az első sorból indult.

A brit versenyzőnek fel kell gyógyulnia az unalmas oroszországi teljesítményéből, de még mindig gyors és következetes versenyző, aki az utolsó öt futamot az első ötben tudja befejezni.

3 ° Kimi Raikkönen (Ferrari)

в Spanyol Nagydíj megértjük, ha a dobogó  Kimi Raikkönen Oroszországban ez röpke bravúr volt, vagy ha Iceman valóban megértette ezt Ferrari eredményekre van szüksége ahhoz, hogy megfújja Világ Építők Mercedes.

A finn sofőr nagyon szereti Barcelona: két győzelem, két pole pozíció és öt dobogó.

Nézd: Valtteri Bottas (Mercedes)

Valtteri Bottas nyert Oroszországban, de véleményünk szerint Katalóniában örül, ha hazaviszi a csapat számára értékes pontokat Mercedes.

Játszott az utolsó három Nagydíjon Barcelona A finn pilóta mindig az első öt pozícióban lépte át a célvonalat: a folyamatosság.

Követendő csapat: Ferrari

La Ferrari nem nyer be Spanyolország 2013-től.

Véleményünk szerint azonban a végén GP di Barcelona – a maranellóiak számára kedvezőbb pálya – Cavallino ismét vezeti a konstruktőri tabellát. F1 világ 2017.