Elektromos robogók: Az Eccity Motocycles meghódítja a nizzai piacot a Côte d'Azur-on
Egyéni elektromos szállítás

A francia riviérai Eccity Motocycles a napokban nyert a nizzai Côte d'Azur metropolisz által kiírt pályázaton elektromos robogók beszerzésére.

Az 500.000 40 euróig terjedő piaci érték feltételezi a francia Riviera cég által Grasse-ben összeszerelt elektromos robogók 100%-ának leszállítását. Fokozatosan újítják meg flottájukat, amely jelenleg Govecs elektromos robogókból áll, 4 év alatt.

Miután néhány hónappal ezelőtt megnyerte a párizsi hatóságok által kiírt pályázatot, az Eccity Motocycles újabb győzelmet aratott területén.

« Francia kkv-ink heves szószólójaként különösen örülök annak, hogy egy helyi francia cég nyerte el ezt a szerződést. A globális környezeti kihívásokkal szemben aktív politikát kezdeményeztem a nizzai Côte d'Azur metropolisz területén, a fenntartható fejlődésre összpontosítva. Célom, hogy területünket példaértékűvé tegyem ezen a területen. Christian Estrosi, Nizza város polgármestere és a Metropolis Nice Côte d'Azur elnöke jelentette be.