F1 2018 – Német Nagydíj: Hamilton nyer, Mercedes – Forma-1 – Dupla Icon Wheels
1 Formula

Dupla Mercedes a Német Nagydíjon Hockenheimben: Hamilton (aki a 14. helyen kezdett) győz és visszatér a Forma -1 -es világbajnokság élére, Vettel hangos tévedése a vizes úton

Rendkívüli Lewis Hamilton выиграл Német Nagydíj a Hockenheim с Mercedes miután elindult a 14 -es pozícióból és felmászott a csúcsra F1 világ 2018 szembeötlő tévedésnek köszönhetően Sebastian Vettel, fékezési hiba miatt letért a pályáról az 52. körben.

A német csapat most a konstruktőri bajnokságot is vezeti (Valtteri Bottas második helyen végzett) eddig az egyetlen jó hír Ferrari – vizes futamban a döntőben órától eső - jött ki a harmadik térről Kimi Raikkönen.

1-as F2018-es világbajnokság – Német Nagydíj jelentéskártyái

Lewis Hamilton (Mercedes)

Lehetetlen nem teljes osztályzatot adni Lewis Hamilton, a nagy visszatérés szerzője Hockenheim és fel tudott mászni a dobogó legfelső fokára a 14. pozícióból való indulás után (az övé sérülése miatt) Mercedes képesítésben). A sikert a verseny első felében sikerült elérni, és kivételes esetekben megszilárdult, amikor az időjárási körülmények rosszabbodtak. A brit pilóta most ismét az élen áll. F1 világ 2018 a szezon utolsó négy Nagydíján elért két győzelemnek és három dobogónak köszönhetően.

Valtteri Bottas (Mercedes)

Három száraz verseny után az első három helyezett Valtteri Bottas Egy adott versenynek köszönhetően visszatért a dobogóra. A biztonsági autó bokszba való visszatérésével kapcsolatos egyetlen villanás az volt, amikor megpróbálta megtámadni Hamiltont, mielőtt újra akcióba lépett. Mercedes (aki joggal nem akarta feladni a Német Nagydíjat).

Max Verstappen (Red Bull)

Max Verstappen (4. hely Hockenheimben) és férfiak vörös Bika nagyobb magabiztossággal játszottak eső és elvesztek. Ha több víz lenne, a holland pilóta szinte biztosan dobogóra állna.

Kimi Raikkönen (Ferrari)

Harmadik hely Német Nagydíj és zsinórban a negyedik dobogó (2009 óta nem történt esemény): még ma is Kimi Raikkönen jól futott. Sokak számára egyszerűen "lepecsételte a térképet", számunkra kitűnő munkát végzett második kalauzként. Csak két hátránya van: kissé lassú tempó (inkább a versenyszervezésre összpontosított, mint az előzésre) és egy apró hiba a Bottas elleni küzdelemben.

Mercedes

Annak ellenére, hogy nem volt ott a leggyorsabb autó Mercedes sikerült elérni a maximális eredményt Német Nagydíj megnyerte a szezon második dupláját. Hamilton nagyon jól tudott nyugodt maradni az esőben, amikor mindenki veszített körülötte (beleértve Bottast is, amikor a biztonsági autó visszatért).