F1 2018 - Magyar Nagydíj: Ismét Hamilton, újra Mercedes - Forma-1
1 Formula

Lewis Hamilton (Mercedes) nyerte a Magyar Nagydíjat a Hungaroringen Ferrari Vettel és Raikkönen előtt.

Ahogy vártuk Lewis Hamilton (Mercedes) nyerte Magyar Nagydíj Minden "Hungaroring Előre Ferrari di Sebastian Vettel e Kimi Raikkönen.

A siker lehetővé tette a brit pilóta számára, hogy megerősítse vezető szerepét a versenyzésben. F1 világ 2018... Ezúton is köszönöm elvtárs Valtteri Bottas, a verseny első három negyedében jól védekezett a riválisok támadásai ellen, de a szerző a fináléban két túlságosan is "rossz" kontaktus volt: az egyik Vettel, a másik Ricciardo ellen - ami tíz másodperces büntetéshez vezetett.

1-es F2018-es világbajnokság – Magyar Nagydíj riportlapok

Sebastian Vettel (Ferrari)

Másodszor, mindennek ellenére: annak ellenére, hogy túl sok időt pazaroltak a pontszerzésre és a boxkiállásra, annak ellenére, hogy kapcsolatba léptek Bottasszal és rosszul érezték magukat ultra puha gumik a második részben Magyar Nagydíj. Sebastian Vettel nem követett el hibátHungaroring és csak eső a kvalifikáció során ez megakadályozta abban, hogy megérdemelt győzelmet vigyen haza: a német pilóta számára ez a harmadik dobogó az elmúlt négy versenyen.

Lewis Hamilton (Mercedes)

Un Magyar Nagydíj tökéletes Lewis Hamilton, egyre parancsolóbb F1 világ 2018... Bottas hála a zsarnoknak, az utolsó öt nagydíjon harmadik győzelmét könnyedén megszerezte. Ha azonban tegnap nem esett az eső a kvalifikáció során, akkor más versenyről beszélgettünk: szombaton, száraz időben a Ferrari legyőzhetetlen volt.

Daniel Riccardo (Red Bull)

Ki mondta ezt be Magyar Nagydíj nem tud előzni? Minden 'Hungaroring Daniel Riccardo a 12. helyen rajtolt, 16. volt a kontaktus után a rajtnál, a nagy visszatérés főszereplője volt, megérintette Bottas, és így is sikerült megelőznie a finn pilótát vörös Bika megsemmisült a negyedik helyen. Sorban a hatodik futam esett le a dobogóról, de micsoda verseny ...

Kimi Raikkönen (Ferrari)

Az egyetlen csillogás Kimi Raikkönen az elején történt, amikor megpróbálta (sikertelenül) megelőzni Bottast, mielőtt utat engedett csapattársának, Vettelnek. Vitatkozott Magyar Nagydíj kritikusan beteg (víz nélkül), és diszkréten az ötödik dobogós helyezést szerezte meg egymás után: olyan esemény, ami 2007 óta nem történt meg (az egyetlen "Jégember" világbajnoki cím éve).

Ferrari

Egyrészt még két autó a dobogón (az elmúlt négy nagydíjon harmadszor), másrészt a túl hosszú boxkiállás miatt (is) a bokszban veszített a verseny. BAN BEN Magyar Nagydíj le Ferrari nagyon gyorsak voltak, de továbbHungaroring nehéz mindig jól érezni magát, ha nem áll mindenki előtt.