F1 2018 – Bahreini Nagydíj csatorna menetrendje – Forma-1
1 Formula

Televíziós műsorok (élőben a Sky-n és előre rögzítve a TV8-on) Bahreini Nagydíj Sahirban, a 1-es F2018-es világbajnokság második fordulója

Il Bahreini Nagydíj - második fázis F1 világ 2018 A programban szakhir - adásba kerül útmutató su Az ég и elhalasztva su TV8 (alul megtalálod TV idő).

A szezon első versenyén Éjszakai közötti párharc második felvonásának leszünk tanúi Sebastian Vettel e Lewis Hamilton: kihívásokkal teli feladat, amely egész évben tart.

F1 2018 – Bahreini Nagydíj: mire számíthatunk

tovább lánc di szakhir – főhadiszállás Bahreini Nagydíj, második bizonyíték F1 világ 2018 - be fog dolgozni Éjszakai mesterséges világítással.

Le képesítés azért fontosak, mert az előző tizenhárom alkalommal a győztes mindig az első két sorral kezdett. Az alábbiakban megtalálja a naptárat Nagydíj Forma-1, GLI TV idő su Az ég e TV8 és a miénk előrejelzés.

F1 2018 – Sakhir, naptár és TV-műsorok a Sky-n és a TV8-on

6. április 2018, péntek

13: 00-14: 30 1. szabadedzés (Live on Sky Sport F1)

17: 00-18: 30 2. szabadedzés (Live on Sky Sport F1)

7. április 2018, szombat

14: 00-15: 00 3. szabadedzés (Live on Sky Sport F1)

17: 00-18: 00 Kvalifikáció (élőben a Sky Sport F1-en, késve 23: 15-kor a TV8-on)

8. április 2018, vasárnap

17:10 Verseny (élőben a Sky Sport F1 -en, késés 21: 30 -kor a TV8 -on)

F1 – Numbers Bahrein Nagydíj 2018

LÁNC HOSSZA: 5.412 m

LAPS: 57

TESZT FELVÉTEL: Valtteri Bottas (Mercedes F1 W08 EQ Power+) – 1'28” 769-2017.

Állomásfelvétel: Pedro de la Rosa (McLaren MP4-20) – 1'31” 447 – 2005

TÁVOLSÁGREkord: Fernando Alonso (Renault R25) - 1h 29'18 "531 - 2005

F1 – Bahreini Nagydíj 2018 előrejelzése

1 ° Lewis Hamilton (Mercedes)

Négy egymást követő Grand Prix győzelem nélkül, de az a tudat, hogy a leggyorsabb autó van a kezében F1 világ 2018 (tól től Mercedes): Lewis Hamilton kedvenc marad Bahreini Nagydíj.

Az uralkodó világbajnok A. szakhir? Két győzelem, két pole pozíció és hat dobogós helyezés (ebből négy az utolsó négy kiadásban).

2. Sebastian Vettel (Ferrari)

Sebastian Vettel remek formában van két győzelemmel és három dobogóval az utolsó három versenyén.

A német sofőr bizonyítani akar szakhir – egy olyan pálya, amelyen három győzelmet, négy dobogót és két pole-t szerzett –, hogy Melbourne sikere nem csupán a stratégiának köszönhető. Ferrari de véleményünk szerint nem valószínű, hogy képes lesz megint legyőzni Hamiltont.

3 ° Kimi Raikkönen (Ferrari)

Négy dobogó az utolsó öt Nagydíjon: rég nem látott Kimi Raikkönen így folyamatosan. Tartani fog?

Iceman soha nem nyert Bahreini Nagydíj de a dobogón állt szakhir nyolcszor. Újabb találatot várunk tőle az "első háromban".

Nézd: Valtteri Bottas (Mercedes)

Valtteri Bottas rosszul kezdődött F1 világ 2018 8. helyével Ausztráliában, és véleményünk szerint még akkor sem tud felmászni a dobogóra Bahrein.

Finn sofőr Mercedes nem nagyon szereti szakhir: Legjobb eredménye a tavalyi 3. hely.

Követendő csapat: Ferrari

La Ferrari remek volt Melbourne -ben, és jó esély van arra, hogy hozzon Bahreini Nagydíj két egyszemélyes ülés a dobogón. Jelenleg öt Grand Prix versenyt rendeznek egymás után, amelyeken legalább egy autó szerepel az „első háromban”, és ez a sorozat folytatásra van ítélve.

Von Cavallino a szakhir beszéljünk öt győzelemről: ez a vörösök baráti köre.