F1 – A 2018-as Japán Nagydíj TV-műsora – Forma-1
1 Formula

Il F1 világ 2018 föld Suzuka a Japán Nagydíj: a Cirkusz tizenhetedik szakaszát ben sugározzák útmutató su Az ég и elhalasztva su TV8 (alul megtalálod TV idő).

Lewis Hamilton az ázsiai verseny abszolút kedvence, és egyre közelebb kerül a világbajnoki cím megszerzéséhez Mercedes, Ferrari csak az ezüst nyilak területének feltörésével próbálhat reagálni.

F1 2018 Japán Nagydíj: mire számíthatunk

Il lánc di Suzuka – szeretik a pilóták – ez az egyik legteljesebb pálya a jelenlévők között a naptárban F1 világ 2018: gyors kanyarokkal és nagyfokú romlással jellemezhető pálya busz.

Itt nagyon fontos a jó kezdés - 2009 óta csak az első vonalból indulók nyernek, hat éven keresztül pedig a dobogó legfelső fokára felkapók szerezték meg a címet a szezon végén. Óvakodik esővasárnapra tervezték. Az alábbiakban megtalálja a naptárat A Japán Nagydíj, Akkor TV idő su Az ég e TV8 és a miénk előrejelzés.

F1 2018 - Suzuka, naptár és TV-műsorok a Sky-n és a TV8-on

5. október 2018, péntek

03: 00-04: 30 1. szabadedzés (Live on Sky Sport F1)

07: 00-08: 30 2. szabadedzés (Live on Sky Sport F1)

6. október 2018., szombat

05: 00-06: 00 3. szabadedzés (Live on Sky Sport F1)

08: 00-09: 00 Kvalifikáció (élőben a Sky Sport F1-en, késve 20: 00-kor a TV8-on)

7. október 2018, vasárnap

07:10 Verseny (élőben a Sky Sport F1 -en, késés 21: 00 -kor a TV8 -on)

F1 – Japán Nagydíj számok

RECORD IN PROVA: Lewis Hamilton (Mercedes F1 W08 EQ Power+) - 1'27" 319 - 2017

REKORD A GARÁBAN: Kimi Raikkönen (McLaren MP4-20) – 1'31” 540 – 2005

TÁVOLSÁGREkord: Fernando Alonso (Renault R26) - 1h 23'53 "413 - 2006

F1 – Jóslat a 2018-es Japán Nagydíjra

1 ° Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton nyernie kell Japán Nagydíj, amelyen az elmúlt négy évben háromszor diadalmaskodott, és összesen négy győzelmet, hat dobogót és három pole pozíciót hozott haza.

Véleményünk szerint a brit versenyző Mercedes Tovább nyúlik a tabellán Vettel: egy olyan emberről beszélünk, aki az utolsó hat futamból ötöt megnyert ...

2. Sebastian Vettel (Ferrari)

Sebastian Vettel jó eredménnyel rendelkezik Japán Nagydíj - négy győzelem, hét dobogó és négy pole pozíció - bár el kell mondani, hogy az utolsó diadal Suzuka öt évvel ezelőttre nyúlik vissza.

Nem sok esélye van arra, hogy legyőzze egy ilyen sportos Hamiltont, de néhány pontot hazahozhat: az utolsó öt nagydíjon négyszer emelkedett fel a dobogóra.

3 ° Valtteri Bottas (Mercedes)

Egy kiváló Orosz Nagydíj után Valtteri Bottas igazolni akarja magát egy kevéssé ismert pályán (nulla dobogó és soha nem az első sorban).

La Mercedes finn versenyzőre van szüksége a konstruktőri cím megszerzéséhez: az utolsó három versenyen F1 világ 2018 kétszer volt az első háromban.

Vigyázz: Kimi Raikkönen (Ferrari)

Kimi Raikkönen nem nagyon tetszik Japán: csak egy győzelem 2005 -ben és öt dobogó (beleértve az utolsó tíz évvel ezelőtti).

Mióta a Sauberhez szerződött, megnyugodott – két futamot zsinórban a legjobb 3-on kívül –, de hazai pályán továbbra is szükség van a közreműködésére. Ferrari.

Következő parancs: Mercedes

Előzmények Mercedes в Japán Nagydíj? Nevezetesen, az elmúlt négy évben sorozatban négy győzelem, négy pont és három extra.

Még benne is Suzuka látni fogjuk a Csillag uralkodását? Nagyon valószínű: ben F1 világ 2018 Az Ezüstpuskák öt győzelmet arattak az elmúlt hat Nagydíjon, és több mint három hónapja nem volt hiány dobogós helyeken.