Német F1 GP 2019 tévéműsorok – Forma-1
1 Formula

Televíziós műsorok (élőben a Sky-n és előre rögzítve a TV8-on) Német Nagydíj Hockenheim, a 1-es F2019-es világbajnokság XNUMX. fordulója.

Il Német Nagydíj a Hockenheim - tizenegyedik lépés F1 világ 2019 - adásba kerül útmutató su Az ég és halasztja el TV8 (alul megtalálod TV idő).

A hazai pályán Mercedes A Casa della Stella arra fog törekedni, hogy újabb felvételt érjen el, és rendelkezik az ehhez szükséges hitelesítő adatokkal. Ferrari e vörös Bika a dobogó legalsó fokáért kell versenyezniük.

Források: Fotó: Martin Rickett / PA Images via Getty Images

Források: Fotó: Charles Coates / Getty Images

Köszönetnyilvánítás: ANDREY ISAKOVICH / AFP / Getty Images

Forrás: Fotó: Mark Thompson / Getty Images

F1 2019 – Német Nagydíj: mire számíthatunk

Il lánc di Hockenheim – főhadiszállás Német Nagydíj egy komplett pálya, amely jó egyensúlyt teremt a gyors és lassú szakaszok között.

Fontos a jó kezdés német földön: csak a harmadik évezredben Lewis Hamilton (tavaly) sikerült felmásznia a dobogó legfelső fokára Német Nagydíj nem a rajtrács első három helyéről indul. Az alábbiakban megtalálja a naptárat verseny 1. formula, Akkor TV idő su Az ég e TV8 és a miénk előrejelzés.

F1 2019 - Hockenheim, naptár és TV-műsorok a Sky-n és a TV8-on
26. július 2019, péntek
Szabadedzés 111: 00-12: 30 (Sky Sport F1 élőben)
Szabadedzés 215: 00-16: 30 (Sky Sport F1 élőben)
27. július 2019., szombat
Szabadedzés 312: 00-13: 00 (Sky Sport F1 élőben)
képesítés15: 00-16: 00 (élőben a Sky Sport F1-en, késés 18: 00-kor a TV8-on)
28. július 2019, vasárnap
Verseny15:10 (élőben a Sky Sport F1 -en, késve 18: 00 -kor a TV8 -on)

1 ° Lewis Hamilton (Mercedes)

Lehetetlen figyelmen kívül hagyni Lewis Hamilton abszolút kedvenc Német Nagydíjvalójában a brit pilóta négy győzelemmel, két pole pozícióval és öt dobogóval büszkélkedhet német földön, és mivel versenyzett Mercedes az első ötben mindig átlépte a célvonalat.

Лидер F1 világ 2019 megállíthatatlan: öt győzelem az utolsó hat Nagydíjon, és több mint egy évig mindig az első ötben.

2 ° Valtteri Bottas (Mercedes)

Valtteri Bottas soha nem nyert Német Nagydíj: Nak nek Hockenheim karrierje során két második helyet ért el.

Még a finn versenyző is visszatért zsinórban három dobogóról és F1 világ 2019 aki még soha nem látta a legjobb négyen kívül végezni – csapattársához, Hamiltonhoz hasonlóan több mint egy éve véget ért "ötös" sorozatával büszkélkedhet.

3. Sebastian Vettel (Ferrari)

Győzelem (hat évvel ezelőtt a Nurburgringben vörös Bika), három dobogó (az utolsó mindig hat évvel ezelőtt) és két pole pozíció: ezek a tenyerek Sebastian Vettel в Német Nagydíj.

Első útmutató Ferrari súlyos válságban van – tizenegy hónapja nem nyert, és majdnem két éve nem állt a dobogón –, és kétségbeesetten vágyik az eredményekre. Véleményünk szerint Hockenheim az "első háromban" tud majd végezni.

Nézd: Max Verstappen (Red Bull)

háttér Max Verstappen in Németország? A harmadik hely 2016.

A holland tehetségek egyre következetesebbek (19 egymást követő háziorvos az első ötben) a harmadik helyen akar maradni F1 világ 2019 és nem kell túl sokat dolgoznia, hogy felállítsa az "emberek" (nem Mercedes-pilóták) világrekordját.

Következő parancs: Mercedes

Mercedes dolgozni fog Német Nagydíj ünnepi festésben, hogy engem ünnepeljen 125 éves ben végzett tevékenységek motorsport és 200 Grand Prix 1. formula vitatott.

A német csapat, amely több mint egy éve mindig képes volt mindkét autóját az első öt közé sorolni, megvan ahhoz, hogy újabb duplát érjen el: nyolc hazai fellépés, négy győzelem és négy pole pozíció.