Az első 1-es GMC Hummer EV Edition 2022 jótékonysági aukción 2.5 millió dollárért kelt el
A teherautót jótékonysági szervezetként árverezték el a Tunnel to Towers számára, amely szervezet segít a sérült veteránoknak és Gold Star családoknak lakáshoz jutni.
Mint az aukciós ház Scottsdale, Arizona, Barret-JacksonA 1-es Hummer EV Edition 2022-es VIN 001-et is eladták, de ez a teherautó 2.5 millió dollárért kelt el.
A furgonból befolyt összeget az Tunnel to Towers szervezetnek ajánlják fel, amely jótékonysági szervezet segít a sérült veteránoknak és Gold Star családoknak lakáshoz jutni. A szeptember 11-i első válaszadó, Stephen Siller emlékművét tisztelik, és a Hummer aukciós árának 100%-a jótékony célra kerül.
Vadonat új és villamosított GMC Hammer EV Három villanymotorral rendelkezik, amelyek masszív, 200 kWh-s akkumulátorral kombinálva a GM becslése szerint a kategóriájában a legjobb 1000 lóerőt és 11,500 XNUMX font forgatónyomatékot adják.
Ez a bizonyos Hummer az 1. kiadás egyik piacra dobott modellje, amely a 2022-es modellévben a Hummer egyetlen eladó változata lesz.
A furgon olyan elemeket tartalmaz majd, mint:
– e4WD hajtásrendszer
– A becsült GM hatótáv teljes feltöltéssel több mint 350 mérföld.
– Gyorstöltési lehetőség 800 V-os DC töltővel.
– A GM becslése szerint a maximális gyorsulás 0-60 mérföld/óra (mph) körülbelül 3 másodperc alatt.
- Legújabb verzió супер hajókázás, egy elérhető vezetőtámogató funkció, amely több mint 200,000 XNUMX mérföldnyi legális autópályán kínál kihangosított vezetést, valamint egy új automatikus sávváltási funkció.
– Folyamatos csillapítás Adaptív menetvezérlés
– 18"-os kerekek, 35"-es Goodyear Wrangler Territory MT OD abroncsok
– Alsó páncélzat, csúszkák, alváz kamerák, a kategóriájában a legjobb elérhető kameranézetek részeként.
– Adaptív légrugózás szegmensvezető légáramlással.
– Szegmens-exkluzív négykerék-kormányzás átlós hajtás funkcióval CrabWalk4
A GM szerint a Hummer EV csak a kezdet, elektromos terepjárókból és teherautókból álló flotta felépítését tervezi, mert ki akarják aknázni a terepjáró SUV-k iránti növekvő keresletet, és a Hummer nevet használni szeretnék, hogy megszabaduljanak a jármű rossz hírnevétől.
„Ez az első teherautó, amelyet elektromos járművek sebességváltóra fejlesztettünk” . "A teherautó és a hajtáslánc együttes kialakítása fokozza a HUMMER EV egyedi teljesítményjellemzőit, így ez a legkeményebb teherautó, amelyet a GM valaha épített."
: