F1 – A 2018-as Szingapúri Nagydíj TV-műsora – Forma-1
1 Formula

Televíziós műsorok (élőben a Sky-n és előre rögzítve a TV8-on) Szingapúri Nagydíj a Marina-öbölben, a 1-as F2018-es világbajnokság tizenötödik szakasza

Il Szingapúri Nagydíj a Marina Bay - tizenötödik szakasz F1 világ 2018 - adásba kerül útmutató su Az ég и elhalasztva su TV8 (alul megtalálod TV idő).

Jövő vasárnap új párharc -sorozatot láthatunk Lewis Hamilton e Sebastian Vettel, pilótával Mercedes láthatóan jobb formában, mint az ellenfél Ferrari.

F1 2018 Szingapúri Nagydíj: mire számíthatunk

Il lánc di Marina Bay vett Szingapúri Nagydíj, az egyetlen esemény F1 világ 2018 mi történik benne teljesen Éjszakai... Lassú városi út, amely sok embert vonz busz, a verseny, amely mindig tudta a kezdetet biztonsági autó.

Itt fontos a jó rajt (tíz kérdésben csak egy versenyző nyert háromszor, aki nem rajtolt pólus): alább megtalálod a naptárat A Szingapúri Nagydíj, Akkor TV idő su Az ég e TV8 és a miénk előrejelzés.

F1 2018 - Marina Bay, naptár és TV-műsorok a Sky-n és a TV8-on

14. szeptember 2018, péntek

10: 30-12: 00 1. szabadedzés (Live on Sky Sport F1)

14: 30-16: 00 2. szabadedzés (Live on Sky Sport F1)

15. szeptember 2018, szombat

12: 00-13: 00 3. szabadedzés (Live on Sky Sport F1)

15: 00-16: 00 Kvalifikáció (élőben a Sky Sport F1-en, késve 20: 00-kor a TV8-on)

16. szeptember 2018, vasárnap

14:10 Verseny (élőben a Sky Sport F1 -en, késés 21: 00 -kor a TV8 -on)

F1 – Szingapúri Nagydíj számai

TESZTELÉSI REkord: Sebastian Vettel (Ferrari SF70H) - 1'39” 491-2017.

REKORD A GARÁBAN: Lewis Hamilton (Mercedes F1 W08 EQ Power+) – 1'45” 008 – 2017

TÁVOLSÁGREkord: Nico Rosberg (Mercedes F1 W07 Hybrid) - 1 óra 55'48" 950-2016.

F1 – 2018-es Szingapúri Nagydíj előrejelzés

1 ° Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton – alig három győzelem és két második hely után az elmúlt öt nagydíjon F1 világ 2018 - használni akarja Szingapúri Nagydíj növelje az előnyt Vettel szemben, és véleményünk szerint sikerülni fog.

A regnáló világbajnok nagyon szereti Marina Bay: három győzelem, három pole pozíció és öt dobogós helyezés.

2. Sebastian Vettel (Ferrari)

Sebastian Vettel mindig nagyon jó dolgokat mutatott Szingapúri Nagydíj (négy győzelem, négy pole pozíció és hat dobogós helyezés), de Monza hibája véleményünk szerint mélyreható következményekkel jár a szezon hátralévő részében.

Német sofőr Ferrari úgy találta, hogy nem tud megbirkózni a nehézségekkel, és naivan túl sok pontot vesztett: ez volt az egyetlen győzelem a szezon utolsó négy versenyén, és F1 világ 2018 soha nem tűnt olyan távolinak.

3 ° Kimi Raikkönen (Ferrari)

Kimi Raikkönen nem nagyon tetszik Szingapúri Nagydíj: nulla győzelem, nulla első sor és két harmadik hely, mint a legjobb helyek.

Azt azonban el kell mondani, hogy a finn versenyző (kora ellenére) lenyűgöző állapotban van: hat dobogó az utolsó hét Nagydíjon ...

Nézd: Valtteri Bottas (Mercedes)

Valtteri Bottas tavaly a harmadik helyen végzett Szingapúri Nagydíj de mindig feladta a képesítéseket Marina Bay.

Squire Hamilton a sötét időszak után egyre folytonossá válik, az utolsó öt Nagydíjon mindig az első ötben. F1 világ 2018.

Következő parancs: Mercedes

Jó esély van látni Mercedes a dobogó legfelső fokán Szingapúri Nagydíj: Nak nek Marina Bay A német csapat három győzelmet és két pole pozíciót szerzett az ázsiai futam utolsó négy kiadásában.

A csillag ragyogóbb, mint valaha: A több mint két hónappal ezelőtti kettős visszavonulás után Ausztriában az ezüstlövőknek mindig sikerült felállniuk a talapzatra (vagy egyet, vagy mindkettőt).